Info

AANSLUITING

Lidgelden 2021 :

BEEBALL

Minors (4 - 7 jaar) - 80€/jaar

Majors (8 - 9 jaar) - 125/jaar

BASEBALL

Miniemen (10-12 jaar) - 125/jaar

Kadetten (13 - 15 jaar) - 125/jaar

Junioren (+15jaar) - 130/jaar

Senioren - 85€/jaar

SOFTBAL

Dames 1 - 85€/jaar

Dames 2 - 130€/jaar

Heren 1 - 85€/jaar

Heren 2 - 130€/jaar

Recreanten - 50€/jaar

Steunend LID -25/jaar

IBAN Rekeningnummer BE60 0682 1578 0870

ALGEMEEN

 

UNIFORM

pet, baseballbroek, riem, baseball shirt met rugnummer.

Deze kunnen worden aangekocht bij ‘The Cage’ www.thecage.be

(normale) JAARINDELING

wintertraining - indoor( van december tot midden maart)

voorseizoen ( maart )

wedstrijdseizoen ( april tot september)

BESTUUR

Voorzitter : Tom Lorrentoptomlorrentop@hotmail.be

Secretaris : Ann De Keyserann.De.keyser70@hotmail.com

Penningmeester : Patsy Michielsenpatsy.michielsen@telenet.be

bestuurslid : Danny Van De Veldevandevelded@pandora.be

bestuurslid :  Brendan Verspreetbrendanverspreet@hotmail.com

bestuurslid : Jill Lorrentopjill.lorrentop@outlook.be

bestuurslid: Alain Lambeaualain.lambeau@telenet.Be

Verdeling taken binnen het bestuur en medewerkers

SPORTTECHNISCH COMITEE

Verantwoordelijke : Tom  Lorrentop

Manager baseball : TE ZOEKEN

Manager softbal Alain Lambeau

Manager jeugd : TomLorrentop

TECHNISCH COMITEE + TERREINVERANTWOORDELIJKE

Verantwoordelijke : Danny Van De Velde

vrijwilligers

Stefan de keyer

Peter Dockx

Walter Winckelmans

KANTINE

Ann de keyser

Medewerking van Christel Faucompret

 

ACTIECOMITEE

Verantwoordelijk : Brendan Verspreet

Alana Horemans

Zoe Cools

Louise Dille

PENNINGMEESTER

Verantwoordelijke : Patsy Michielsen

 

SECRETARIAAT

Verantwoordelijk : Ann De Keyser

Jill Lorrentop (Louke Wouterfonds)

SPORTSECRETARIAAT

Verantwoordelijk : Ann De Keyser en Brendan Verspreet

PR / PROMO / SOCIAL MEDIA

Sponsering : Jill Lorrentop

Facebook :  Tom Lorrentop

Algemene berichten : Ann De Keyser

Website en sociale media : Stefan De Keyser